Bożęcki Outlet, czyli „Dobre Okulary nie muszą być drogie”

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, w dniu dzisiejszym, tj. 16 Grudnia 2019, otworzyliśmy nasz drugi punkt – Salon Outlet.

Jest to salon optyczny, w którym oferujemy okulary markowe, dobrej jakości, modne i solidne, w atrakcyjnej cenie wynikającej z końcówek kolekcji, tańszych marek opraw okularowych, czy też bieżących promocji na dane serie produktów.

Dzięki współpracy z kilkoma producentami soczewek, jesteśmy w stanie przygotować naprawdę solidne, modne, a tanie okulary korekcyjne.

Decydując się na zakup okularów z salonu Outlet, można skorzystać z badania wzroku, które w przypadku zakupu okularów jest zupełnie darmowe.

Czy tanie okulary mogą być dobre?
Tanie okulary są dobre! Pod warunkiem zastosowania sprawdzonych opraw okularowych, właściwych soczewek,  i odpowiedniego montażu okularów, a to jako doświadczony na rynku optyk – gwarantujemy.

Czy tani optyk może być dobry?
Jakość gwarantuje właściciel, Karol Bożęcki wraz z zespołem. Wszystkie okulary przygotowywane są we własnym laboratorium, pod opieką właściciela. Żadne usługi montażu nie są wykonywane na zewnątrz!

Można by rzec… „Nareszcie wysoka jakość, w rozsądnej cenie”.
Podstrona Salonu Outlet znajduje się tutaj. Zapraszamy!

OUTLET OPTYK – BOŻĘCKI
Kielce ul. Zagórska 12

2019-12-19T11:44:33+00:00

Brawo! Brawo! Brawo! 

Nieźle! Dojrzałeś taki mały punkcik na stronie. Czyżby z Twoim wzrokiem było aż tak dobrze? 🙂

Będzie nagroda! Otrzymujesz 10% rabatu na wszystkie produkty, i wszystkie usługi, przyjdź do nas i powiedz nam: „Widzimy się!”