Oprawy Okularowe 2021-02-19T07:47:19+00:00

Oferta opraw okularowych

Czym byłyby okulary bez opraw? Tylko szkłami korekcyjnymi. I mimo, że szkła w okularach korekcyjnych są najważniejsze, to właśnie oprawy okularowe są tym, na co zwracamy uwagę, tym co jest elementem naszej kreacji, naszego ubioru. Są biżuterią, ozdobą i elementem naszej ekspresji. Poznaj naszą ofertę opraw:

Jedyny taki optyk w Kielcach

Zapraszamy na przymiarki wyrobów: Les Hommes, Silvian Heach, Elite, De Stijl, Christian Lacroix, Oga, Koali by Marius Morel oraz kultowy, niezniszczalny Prodesign Denmark. Oczywiście dla klientów ceniących prestiż, oferujemy brandy, których nie może zabraknąć na ekspozycji: MaxMara, Hugo Boss, Marc Jacobs, Tommy Hilfiger, Carrera, Pepe Jeans, czy legendarny producent okularów przeciwsłonecznych Polaroid.

W popularnym, średnim segmencie opraw przedstawiamy regularnie ponad 700 modeli. Wszystkie z nich to najnowsze i najmodniejsze kolekcje od Puccini, Forseti Prestige, Bear, Valentini, Vermari, Chili&Co, Tonny oraz wiele innych. Łącznie ponad 1000 wzorów.

Wybierz producenta opraw okularowych dla siebie. Szczegóły o danej marce, poznasz klikając jej logotyp:

0%
Zadowolenia z badania wzroku
0
Wzorów opraw do wyboru
0
Taki Optyk w Kielcach

Uważamy, że dobry optyk musi mieć wybór tak różnorodny, jak różnorodni są jego klienci. Każdy z Was jest jest inny, do każdego z Was podchodzimy indywidualnie, każdemu z Was oferujemy okulary, dobrane pod daną wadę wzroku i niepowtarzalne rysy twarzy.

Soczewki okularowe dobieramy do indywidualnych potrzeb klienta. Szeroka oferta najlepszych na rynku dostawców, z którymi współpracujemy daje nam nieograniczone możliwości. Dbając o jakość oraz zdrowy wzrok naszej klienteli ZAWSZE wykonujemy montaż we własnym, profesjonalnym laboratorium.

Brawo! Brawo! Brawo! 

Nieźle! Dojrzałeś taki mały punkcik na stronie. Czyżby z Twoim wzrokiem było aż tak dobrze? 🙂

Będzie nagroda! Otrzymujesz 10% rabatu na wszystkie produkty, i wszystkie usługi, przyjdź do nas i powiedz nam: „Widzimy się!”