LACOSTE 2020-08-25T13:02:55+00:00

Oprawy LACOSTE

Mimo, że markę LACOSTE zna każdy, mało kto zna jej powstanie – a jest to historia niezwykle ciekawa. Założycielem marki był René Lacoste, francuski tenisista, który w 1929 roku wymyślił własną koszulkę tenisową, wykonaną z francuskiej bawełny. Fakt, że wśród kibiców René miał przydomek „aligator”, został wykorzystany do stworzenia słynnego logo które następnie wyhaftował na zakładanych przez siebie sportowych koszulkach.
Prawdziwy, ogólnoświatowy sukces komercyjny, firma LACOSTE odniosła dopiero 50 lat później, jako producent ubrań, perfum, okularów i zegarków.

Dla kogo LACOSTE?

Oprawy Lacoste opierają się stylistyką na swoich korzeniach sportowych, wzbogaconych o elegancję i sznyt lifestyle’owy. Jeśli czujesz tę wiosenną nutę, którą proponuje LACOSTE – te okulary będą dla Ciebie.
W naszym salonie optycznym, dostępne mamy oprawy okularowe LACOSTE z najnowszej kolekcji, w kilku bardzo ciekawych stylizacjach. Zachęcamy państwa aby je przymierzyć w naszym salonie, przy ul. Zagórskiej 10.

Brawo! Brawo! Brawo! 

Nieźle! Dojrzałeś taki mały punkcik na stronie. Czyżby z Twoim wzrokiem było aż tak dobrze? 🙂

Będzie nagroda! Otrzymujesz 10% rabatu na wszystkie produkty, i wszystkie usługi, przyjdź do nas i powiedz nam: „Widzimy się!”