Optyk Bożęcki i Zespół 2024-03-29T14:54:55+00:00

Okulary korekcyjne już dawno przestały być jedynie metodą leczenia wad wzroku. Obecnie stanowią oryginalny element do codziennych stylizacji. Dobór okularów powinien odbywać się w przyjaznej atmosferze, wpływa to na komfort klienta. O jak najlepsze warunki sprzedażowe dbają styliści i asystenci, którzy poprzez swoje doświadczenie i odpowiednie techniki, zaaranżują wybór najlepszy z najlepszych.

Karol Bożęcki

Karol Bożęcki – optometrysta, optyk dyplomowany. Pracę w branży optyki okularowej rozpoczął w 2004 roku. Od tamtej pory nieustannie rozwijał się zawodowo zdobywając doświadczenie w każdym obszarze związanym z wykonywanym zawodem.

Ścieżkę zawodową rozpoczął na stanowisku doradcy klienta, aby jako kierownik salonu jednej z największych sieci w Europie, porzucić pracę w korporacji i spełnić swoje marzenie – otworzyć własne salony optyczne na własnych zasadach i niespotykanej dotąd jakości obsługi. Doświadczenie uzupełniał licznymi kursami i szkoleniami, które zgłębiły jego wiedzę do poziomu fachowca tej branży. Cechuje go cierpliwość, umiejętność rozpoznawania potrzeb klienta, dokładność w wykonywaniu swojej pracy, czym zyskał zaufanie i lojalność wielu klientów.

Dziś – sygnując swoim nazwiskiem BOŻĘCKI CENTRUM OPTYCZNE, oferuje to co najlepsze w zawodzie optyka – zadowolenie klienta z funkcjonalności oraz dopasowania okularów do jego potrzeb.

Bożęcki – Zespół specjalistów

Brawo! Brawo! Brawo! 

Nieźle! Dojrzałeś taki mały punkcik na stronie. Czyżby z Twoim wzrokiem było aż tak dobrze? 🙂

Będzie nagroda! Otrzymujesz 10% rabatu na wszystkie produkty, i wszystkie usługi, przyjdź do nas i powiedz nam: „Widzimy się!”