TOMMY HILFIGER 2020-02-19T19:57:47+00:00

Oprawy Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger to marka, której nikomu chyba nie trzeba przedstawiać. Słynny na cały świat Tommy, to amerykański projektant, twórca marki pod swoim imieniem i nazwiskiem. Projektuje ubrania oraz akcesoria, które z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością.

Tommy Hilfiger to marka lifestyle’owa. Łączy w sobie klasykę, elegancję oraz znany na cały świat amerykański luz.  To właśnie modą uliczną Nowego Jorku, inspirowane są kreacje Tommy’ego.

Marka skierowana jest do osób, które lubią klasykę. W kolekcjach Tommy’ego widoczny jest wpływ amerykańskiej kultury i mody ulicznej. Oprawy TH są dość minimalistyczne, ale mają bardzo charakterystyczne wzornictwo i kolory.

Najchętniej sięgają po nie osoby młode, które cenią sobie komfortową i casualową odzież oraz klasyczne dodatki, a także osoby które… czują się wiecznie młodo, i im te oprawy również doskonale pasują, z uwagi na wyżej wymienioną klasyczną elegancję.

Brawo! Brawo! Brawo! 

Nieźle! Dojrzałeś taki mały punkcik na stronie. Czyżby z Twoim wzrokiem było aż tak dobrze? 🙂

Będzie nagroda! Otrzymujesz 10% rabatu na wszystkie produkty, i wszystkie usługi, przyjdź do nas i powiedz nam: „Widzimy się!”