PORSCHE DESIGN 2021-03-29T12:34:25+00:00

Oprawy PORSCHE DESIGN

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, jednej z najbardziej prestiżowych marek opraw okularowych – PORSCHE DESIGN.
Prócz oczywistego prestiżu, markę cechuje najbardziej dokładnie wykonanie opraw, jakie można spotkać na rynku, wykonanych z chirurgiczną wręcz precyzją z materiałów najwyższej jakości – tych samych, z których produkowane są elementy nadwozia samochodów marki Porsche.

W przypadku Porsche Design, nie ma kompromisów, dlatego też do  wykonania okularów z użyciem opraw wyżej wymienionej marki, stosujemy tylko soczewki okularowe najbardziej renomowanych producentów na świecie.

Porsche Design kieruje się jasną filozofią projektowania – optymalizacja funkcji. Wizja, która zainspirowała założyciela profesora Ferdinanda Alexandra Porsche do stworzenia legendarnego Porsche 911, opiera się na tych samych zasadach, które kierowały Porsche Design od 1972 roku.
Oprawy Porsche, to najwyższej jakości materiały, długotrwała jakość i najwyższy komfort. Okulary zaprojektowane do noszenia na co dzień – dla osób dbających o styl. Dla osób o wysublimowanym, wyrafinowanym stylu.

Dla kogo PORSCHE DESIGN?

Oczywistym jest, że niemal każdy fan motoryzacji doceniłby takie oprawki w swojej kolekcji, ale okazuje się, że to nie tylko dla nich zarezerwowana jest ta ekskluzywna marka. PORSCHE DESIGN choć zakorzenione w motoryzacji, pewnym krokiem wszedł w branżę mody – szczególnie w obszar ubrań i dodatków, budując na nowo, własną, piękną historię nowoczesnej lifestyle’owej marki.

Brawo! Brawo! Brawo! 

Nieźle! Dojrzałeś taki mały punkcik na stronie. Czyżby z Twoim wzrokiem było aż tak dobrze? 🙂

Będzie nagroda! Otrzymujesz 10% rabatu na wszystkie produkty, i wszystkie usługi, przyjdź do nas i powiedz nam: „Widzimy się!”